Відкриття кімнати Монтессорі

         Сьогодні В КЗ КОР «Мостищенська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулось відкриття кімнати Монтессорі.

         Співпраця закладу з Міжнародним благодійним фондом TulSun Foundation розпочалась ще у 2017 році. Саме цей фонд просуває ідею раннього розвитку дітей з особливими потребами, основою якої є всесвітньо відома методика Марії Монтессорі. Колектив школи радо підтримав пропозицію партнерів про облаштування такої кімнати у закладі, так як вона є невід’ємною складовою реабілітації дітей з порушеннями інтелектуального розвитку.

         «Допоможи мені це зробити самому» – саме  таким є девіз методики Монтессорі, яка покликана допомогти дітям з особливими потребами адаптуватись у суспільстві та навчитись необхідним навичкам для дорослого життя. Всі зони розташовані так, аби зацікавити дитину у виконанні тих чи інших вправ у ігровій формі. Педагог не повчає, не оцінює дитину, не пропонує готових шаблонів-відповідей, а запрошує поміркувати, пропонує розв’язати завдання чи життєву ситуацію.

         Діти матимуть можливість розвивати індивідуальні здібності на основі спеціально організованого середовища, ставати самостійними, незалежними, впевненими у собі.

IMG-3f817a92de57effde660a1709a444cd2-V_(1)_(1) IMG-2499_(1) IMG-2500_(1) IMG-db71f6ad681adf07ff3aaa183917dfb7-V_(1)

 

 

 

 

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *