День захисника України

День захисника України 

 

14-10

Воїне, лицарю славний,
Ти зброю тримаєш в руках,
Щоб на нашу країну-державу
Злий не позарився враг.
Будь мужній і будь достойний
Ти слави своїх батьків,
Відважний вкраїнський воїне,
Нащадку славних козаків!

 

 

13.10.2017 року в КЗ КОР «Мостищенська СЗОШІ І-ІІ ступенів» з метою відзначення Дня захисника України, вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу,   проведено загальношкільний  урочистий захід на тему «Від козаків до кіборгів».

         День захисника України – свято, що відзначається в Україні                 14 жовтня  у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас є Днем Українського козацтва в пам’ять про мужніх воїнів, які споконвіку боронили країну і віддавали за неї свої життя.

            Українці у всі часи понад усе цінували свою свободу. І значною мірою через це воювати нам доводилось багато і часто. Доводиться і нині захищати себе від нападників і не допустити завоювання території. Які вони — українські воїни Х, ХVІІ, ХХІ століть? Змінювались обладунки, зброя, воєнні тактики та способи формування військ. Та незмінним залишився волелюбний дух, незламність і здатність до саможертовності, яка дивує увесь світ. Не раз ми воювали і боролись. Переможемо і цього разу. Бо славні справжні герої були завжди і не перевелися досі в Україні!

 

IMG_20171013_143420 IMG_20171013_152647 IMG_20171013_152740

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *