Умови проживання в гуртожитку

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

 

        

Здобувачі освіти можуть проживати в пансіоні (інтернаті) спеціальної школи (крім вихідних, святкових днів і канікул) у разі, коли перебування в дорозі в один бік під час переміщення транспортом загального користування на міських, приміських (позаміських) і міжміських маршрутах і транспортом, що використовується для спеціальних пасажирських перевезень, перевищує одну годину або якщо індивідуальною програмою реабілітації дитини з інвалідністю передбачено обмеження фізичного навантаження.

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, можуть проживати в пансіоні (інтернаті) спеціальної школи також у вихідні, святкові дні та під час канікул, крім дітей, які мають опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів.

За заявою батьків або інших законних представників здобувачі освіти (вихованці) можуть перебувати в пансіоні (інтернаті) спеціальної школи не більше ніж чотири вихідні та один святковий день на місяць, крім канікул.

За заявою батьків або інших законних представників здобувачі освіти (вихованці) з установленою інвалідністю можуть залежно від їх індивідуальних потреб перебувати в пансіоні (інтернаті) спеціальної школи у вихідні та святкові дні, крім канікул, за індивідуальним графіком, узгодженим із адміністрацією спеціальної школи.

Для перебування здобувачів освіти у спеціальній школі у вихідні та святкові дні утворюються чергові групи. Рішення про утворення чергових груп затверджуються наказом директора.