Сьогодні наша школа відзначила Всесвітній День Землі! Педагог-організатор Бажай Л.А. об’єднала учнів та вчителів , щоб нагадати про важливість збереження нашої планети. Протягом дня відбулися тематичні уроки, екологічні вікторини та майстер-класи з переробки вторсировини. Діти також долучилися до прибирання шкільного подвір’я та висадили квіти. Цей день став чудовою нагодою ще раз усвідомити нашу відповідальність за майбутнє Землі! 🌱🌍
