Хоч батарейки і наші друзі, але вони не можуть працювати вічно. Викидати використані батарейки небезпечно, бо вони отруюють землю, воду та знищують дрібних тварин. Дома використані батарейки зберігати теж небезпечно, так як вони виділяють шкідливі для людей речовини.
На щастя, існують пункти прийому, які передають використані батарейки на промислову утилізацію. Учні школи зібрали 7 кілограмів 900 грамів використаних батарейок. Збережемо природу разом
