22 січня наша школа занурилась в історію! Під час святкування Дня Соборності України учні поринули у події 1919 року, коли на Софіївському майдані лунало єдине серце України. Спільними зусиллями ми створили зворушливу композицію “Віночок нашої єдності”, який став символом незламності нашого народу. Шануємо пам’ять усіх, хто віддав життя за нашу свободу!



