
26 квітня – День національної жалоби в Україні. Тридцять років відділяє нас від подій, які своєю масштабністю та трагізмом сколихнули не лише нашу країну, а і всю Європу. Аварія на Чорнобильській АЕС – справжня техногенна катастрофа, величезна за своїми наслідками. Ця трагедія похитнула віру всіх людей в мирний атом та ствердила розуміння в його не контрольованості.
Напередодні 30-ї річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів: бібліотекар Стукачова О.С. організувала літературну виставку «Чорнобильська катастрофа – біль України», презентацію «Чорнобильська зона відчуження» підготувала соціальний педагог Атаманенко Ю.В., класні керівники Мірошкіна Л.А. та Войтович В.Г. разом зі своїми учнями випустили стіннівку «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять». На лінійці пам’яті «Чорнобиль не має часу», проведеною педагогом-організатором Бажай Л.А., було вшановано пам’ять і героїзм тих, хто віддав своє життя заради нашої безпеки.
Трагедія на ЧАЕС завжди буде об’єднувати усіх нас спогадами та печаллю.